Wicej na temat pokazu Intela w naszej szkole

11 X 2002 w auli szkolnej I LO odby sie pokaz edukacyjny "Czy lepszy komputer moe zmieni Twoje ycie" zorganizowany przez firm Intel w Ramach projektu "Euroszkoa w Internecie. Informacje na temat pokazw: www.zmienswojswiat.wp.pl,

Szczerze mwic bya to po prostu reklama firmy Intel, majca na celu skusi uytkownikw komputerw do wymieniania swego sprztu na nowszy 3 razy w roku, a tych co nie maj kompa do jego kupna. Sama nazwa tego pokazu "Czy lepszy komputer moe zmieni Twoje ycie" to sugeruje. Jednym z punktw pokazu bya reklama sewisu wirtualna polska oraz firmy Canon ktra dostarczya drukarke oraz aparat cyfrowy. Ciekawe czy tusz te? W sumie poza robieniem zdj cyfrowy aparatem za duo ciekawego nas tam nie spotkao. Aczkolwiek dziewczyny prowadzce ten pokaz byy nawet, nawet ;-). Take po raz pierwszy usyszaem wtedy na temat lodwki z wbudowanym kompem, ktra sama zamawia jedzenie ktrego brakuje w naszej lodwce (ciekawe czy piwo te? a skd bedzie wiedzie jakie?) oraz o automacie z wbudowanym kompem. Take jedn z ciekawszych rzeczy bya prezentacja jak powstaj procesory, historia komputera, oraz historia szybkoci procesorw oraz plany na przyszo. Nie mona te pomin sprztu ktry uywali! oprcz ju wspomnianego aparatu cyfrowego, przywieli 4 kompy z prockami 2.8 GH ! to nie to co moje 500 HHz (ale u mnie filmy nie skacz tak jak u nich) :) . Drukneli take jedno zdjcie na drukarce Canona (adne, ale w wsiko gdzie w poowie sali; ciekawe kto paci za ten tusz :) )

galeria zdj z tego pokazu

romek