Sukcesy naszych kolegw w konkursach i olimpiadach jzykowych

2004/2005
Liceum
Jacek Ciaewicz III mf Zaj XII miejsce w Olimpiadzie Midzynarodowej w Bielsku-Biaej z jzyka angielskiego.
Baej Pawlar Zaj XI miejsce w Olimpiadzie Midzynarodowej w Bielsku-Biaej z jezyka niemieckiego.
Dorota Kasza III e
Justyna Solich III e
Uczestniczyy w X Okrgowym Konkursie Jzyka Niemieckiego w NKJO w Raciborzu. Dorota zaja I miejsce, Justyna IX miejsce.
Joanna Gzuk III e
Sabina Czogaa III e
Uczstnictow w IX Okrgowym Konkursie Jzyka Niemieckiego w NKJO w Jastrzbiu. Joanna zajea II miejsce, Sabina III miejsce.
2003/2004
Jacek Ciaewicz II mf
Karolina Kaliciak IV a
Zakwalifikowali si do III etapu III Midzynarodowej Olimpiady Jzyka Angielskiego organizowanej przez WSE-H w Bielsku-Biaej. Fina odby si 3.04.2004. Na 40 finalistw Karolina Kaliciak zaja X miejsce, Jacek Ciaewicz zaj Xi miejsce.
Bogumi Konopka IV b
Karolina Kaliciak IV a
Przeszli do finau X Konkursu Jzyka Angielskiego dla Maturzystw. Karolina Kaliciak zaja VII miejsce, Bogumi Konopka zaja IX miejsce.
Maudrysz Ania,
Agnieszka Boska
Czech Justyna
Przeszli do finau Konkursu Jzyka Niemieckiego dla Maturzystw. Fina odby si 6.04.2004. Agnieszka Boska zaja IV miejsce, Maudrysz Ania VI miejsce, Justyna Czech VIII miejsce.
Badura Magorzata
Hajdasz Dorota
Rybiska Dorota
Kaliciak Karolina
Fox - konkurs z jzyka angielskiego. Badura Magorzata zaja I miejsce w regionie zdobywajc gwn nagrod, Hajdasz Dorota zaja IX miejsce w regionie zdobywajc nagrod II stopnia, Kaliciak Karolina zdobya XIV miejsce w regionie, a Rybiska Dorota XVIII miejsce w regionie.
Gimnazjum
ukasz Dorobisz II g
Maciej Kornobis III g
Dorota Rybiska III g
Brali udzia w Midzygimnazjalnym Konkursie SAFAB organizowanym przez Gimnazjum nr 2 w Raciborzu. ukasz Dorobisz zaj III mijesce, Maciej Kornobis zaj IV miejce a Dorota Rybiska V miejsce. Konkurs odby si 17.03.2004
Maciej Kornobis III g Laureat Konkursu Przedmiotowego z Jzyka Angielskiego orgaznizowanego przez NKJO w Raciborzu. Zaj V miejsce. Konkurs odby si 25.03.2004
Midzygimnazjalny Konkurs wiedzy o Krajach Anglojzycznych organizowany przez Gimnazjum nr 5 w Raciborzu. Konkurs odby si 2.04.2004. Wicej informacji ju w krtce.
Maciej Kornobis
Dorota Rybiska
Midzygimnazjalny Konkurs Ortograficzny z Jzyka Angielskiego odby si 7.04.2004. Maciej Kronobis zaj I miejsce, Dorota Rybiska IV miejsce.
Karolina Fila II g
Aleksandra Mateczok, Simona Jambor z III g
Bray udzia w Konkursie Przedmiotowym z Jzyka Niemieckiego organizowanym przez NKJO w Raciborzu. Konkurs odby si 25.03.2004. Karolina Fila oraz Aleksandra Mateczok zajy I miejsce, natomiast Simona Jambor zaja III miejsce.

2002/2003
Karolina Wojdaa IV a
Paulina Zaska IV b
Laureatki konkursu j. angielskiego dla maturzystw. Organizatorem konkursu jest NKJO w Raciborzu. Obydwie uzyskay indeks do kolegium. Opiekunowie: M. Wranik i E. Dorobisz
Aneta Kusy
Tomasz Kaka z IV b
Finalici konkursu j. angielskiego. Aneta zaja 9 a Tomek 11 miejsce pod opiek pani E. Dorobisz.
Karolina Wojdaa IV a
Paulina Zaska IV b
Bogumi Konopka III b
Zakwalifikowali si do III etapu II Midzynarodowej Olimpiady J. Angielskiego. Oraganizatorem jest Wysza Szkoa Ekonomiczno - Humanistyczna w Bielsku Biaej. Opiekunowie: M. Wranik oraz E. Dorobisz. Fina 14 VI 2003
Justyna Czech III c Zakwalifikowaa si do III etapu II Midzynarodowej Olimpiady J. Niemieckiego. Oraganizatorem jest wysza szkoa Ekonomiczno - Humanistyczna w Bielsku Biaej. Opiekun: T. Kachel. Fina 14 VI 2003
Gimnazjum
Maciej Kornobis II g Laureat konkursu j. angielskiego dla gimnazjalistw pod opiek pani Ewy Dorobisz. Organizatorem konkursu jest Nauczycielskie Kolegium Jzykw Obcych w Raciborzu (NKJO).