Kliknij, a przejdziesz na angielsk� werskj� witryny   Kliknij, a przejdziesz na niemieck� werskj� witryny   Kliknij, a przejdziesz na  francusk� wersj� witryny   Kliknij, a przejdziesz na rosyjsk� werskj� witryny   Kliknij, a przejdziesz na  BIP

dodaj do ulubionych   ustaw t� strone jako startow�   napisz do nas!   

 Gimnazjum   |  forum   |  absolwenci   |  historia   |  kadra   |  sukcesy   |  ch�r szkolny   |  nasze miasto  

  Aktualnoci
  Wydarzenia 2011/2012
  Wydarzenia 2010/2011
  Patron I LO
  Statut ZSO nr 1
  WSO
  Kalendarz szkolny
  Spotkania z rodzicami
  Plan lekcji
  Serwis nauczycielski
  Ad Operam!
  Pomoc stypendialna
  Dla kandydatw
  Matura 2012
  Sport w I LO
  Pausenradio
  Przemoc w szkole
  Samorzd Uczniowski
  interklasa 2007/08
  bezpieczna sie
  spacerem po szkole
  lekcje multimedialne
  DELF
  ECDL
  DSD C1
  j. ang
  klasy bilingualne
  eTwinning
  sokrates-comenius
  modzie debatuje
  Agenda 21
  COST 725
  IZOP
  francusko-polska
  niemiecko-polska
  wgiersko-polska
  euroszkoa w Internecie
  europa w szkole
  Europeistyka w I LO
  spoeczestwo informat.
  historia Unii Europejskiej
  instytucje i organy
  symbole
  modzie w Unii
  Unia a Polska
  eurolinki
  poznaj Hiszpanie
  Ciekawe linki
  Bezpieczny Komputer
  Zrozum Boryska
  Diversity 2003
  ISO
  Wydarzenia 2002/2003
  Wydarzenia 2003/2004
  Wydarzenia 2004/2005
  Wydarzenia 2005/2006
  Wydarzenia 2006/2007
  Wydarzenia 2007/2008
  Wydarzenia 2008/2009
  Wydarzenia 2009/2010
  Zesp redakcyjny
  Panel

Do��cz do polskiej akcji Pajacyk - Zafunduj dziecku obiad!



Spis uczestnikw olimpiad przedmiotowych


Przedmiot Rok Nazwisko Laur
geografia 1975/1976Krzysztof Siwekfinalista
1980/1981Marian Trudzikfinalista
1981/1982Zdzisaw Wielandlaureat
1982/1983Przemysaw Lipczyklaureat
Adam Hibszerfinalista
1983/1984Mariusz Kobuchlaureat
1984/1985Dariusz Hanczareklaureat
1986/1987Urszula Smykaafinalistka
1987/1988Sylwia Nierychofinalistka
Jerzy Demczukfinalista
1989/1990Barbara Skwierczyskafinalistka
1992/1993Krzysztof Gwosdzlaureat
1993/1994Baej Mazurfinalista
historia 1974/1975Agnieszka Wyciskfinalistka
1980/1981Sabina Kalbarczyklaureatka I m.
1985/1986Dariusz Jadczyszynlaureat
1986/1987Rafa Morawieclaureat
1987/1988Piotr Cholewafinalista
1989/1990Damian Machajlaureat
1991/1992Mirosaw Gdeszfinalista
1994/1995Janusz Kukuczkalaureat
1999/2000Joanna Koniorfinalistka
2004/2005Kamil Kamiskilaureat
wos 1975/1976Krzysztof Siwekfinalista
Gabriela Kachelfinalistka
1977/1978Roman Skupiefinalista
1997/1998Robert Flegerfinalista
1999/2000Grzegorz Ruszczyklaureat I m.
pami 1997/1998Dawid Huczeklaureat I m.
1999/2000Dawid Huczeklaureat
Aleksandra Skralaureatka
astronomia 1960/1961Piotr Kosmolfinalista
1985/1986Mariusz Kobuchfinalista
biologia 1973/1974Maria Wyrobekfinalistka
1998/1999Irena Jzefowiczfinalistka
ochrona rodowiska 2005/06Krzysztof Kochellaureat
fizyka 1980/1981Adam Caylaureat
1991/1992Szymon Mercikfinalista
2008/2009Mateusz Joczyklaureat
chemia 2001/2002Elbieta Kucznierzfinalistka
Kosma Woliskifinalista
literatura
j. polski
1972/1973Janusz Nowakfinalista
1975/1976Agnieszka Wycisklaureatka I m.
artystyczna 1998/1999Alina Kucznierzfinalistka
1999/2000Alina Kucznierzlaureatka
2000/2001Barbara Krlfinalistka
2001/2002Justyna Pisteloklaureatka
j.niemiecki 1999/2000Ewa witaalaureatka
2002/2003Martyna Hajduklaureatka
2008/2009Dominika Bizofinalistka
2008/2009Luiza Blanialaureatka
j.angielski 1987/1988Grzegorz Grygiellaureat
2001/2002Pawe Kdzierskilaureat
Ewa Glajznerfinalistka
Justyna Wendelskalaureatka
j.francuski 1991/1992Joanna Bywalecfinalistka
2002/2003Katarzyna Klejnowskafinalistka
j.aciski 1984/1985Joanna Moskwalaureatka
1988/1990Piotr Cholewafinalista
1993/1994Sawomir Torbusfinalista
j.rosyjski 1974/1975Agnieszka Wyciskfinalistka
1984/1985Iwona Bielickafinalistka
1986/1987Dariusz Rosiskilaureat
informatyka 1993/1994Micha Walalaureat I m.
2000/2001Dawid Huczekfinalista
2006/2007Damian Straszakfinalista
matematyka 1958/1959Gerard Strzeduafinalista
1993/1994Micha Walafinalista
2001/2002Dagmara Pundyklaureatka
w. ekolog. 1999/2000Anna Schneiderfinalistka
2002/2003Jacek Mrowiecfinalista
w. o UE 1999/2000ukasz Rusnakfinalista
2003/2004Kamil Kamiskifinalista
Maciej Sokoowskifinalista
2004/2005Maciej Sokoowskilaureat
2006/2007Tomasz Hajduklaureat
Adam Ploszkalaureat
w. o PL i W 2001/2002ukasz Klejnowskifinalista
2003/2004Pawe Jaboskifinalista
2004/2005Pawe Jaboskilaureat
2006/2007Tomasz Hajduklaureat
Adam Ploszkafinalista
w. religijna 1995/1996Tomasz Rehlisfinalista
Wiedzy o Prawach Czowieka. 2000/2001Alina Kucznierzfinalistka
2006/2007Adam Ploszkafinalista
2007/2008Adam Ploszkalaureat
NKJO 2000/2001Karolina Wojdaalaureatka
Paulina Zaskalaureatka


Gimnazjum z Oddzia�ami Dwuj�zycznymi



Internetowa Szko�a Olimpijska

http://www.ukie.gov.pl

Zag�osuj na nas! Szukaj w Eduseeku!

Interklasa - Polski Portal Edukacyjny




DSD

ogem: 2390802
dzisiaj: 8

statystyki dokadne

47-400 Racib�rz, ul. Kasprowicza 11, tel. (32) 4154452, 4154453 fax. (32) 4140324
CMS: Mymen. Strona zosta�a wygenerowana w 0.494828 s